Türkiye Tanıtıldı ve Tabi ki Olympos Unutulmadı
Türkiye Tanıtıldı ve Tabi ki Olympos Unutulmadı

Kısa bir Türkiye Turu ve Olimpos

Matador Network ve Türk Turist Kurulu işbirliği Türkiye’yi kısa bir video ile tanıtmak istedi. Söz konusu Türkiye olunca kısa bir film çekmek elbette zordur. Her köşesi cennet deyimi boşuna söylenen, anılan bir kalıp değildir. Türkiye baştan sona her yanı farklı kültürel ve doğal zenginliklerle donatılmış bir ülke. Tüm bu güzellikler içinden belli başlı yerleri seçen Matador Network ve Türk Turist Kurulu videoda Olympos’a da yer verdi. Tüm bu güzellikler içinde Olympos’un da adının geçmesi bizleri ayrıca mutlu etti ve videoyu sizlerle paylaşmak istedik.

Özenle hazırlandığı açık seçik belli olan videoda Olympos’un yanı sıra Ölüdeniz, Kaş, Istanbul, Kekova, Antalya, Olympos, Aspendos, Perge, Kaputaş, Patara, Side, Manavgat Şelalesi, Myra Örenyeri bulunuyor. Yani aslında Olympos’ta 4-5 günlük bir konaklama yaparak videoda gördüğünüz İstanbul ve Ölüdeniz haricinde tüm yerlere kısa bir araba yolculuğu ile gidip gezmeniz, keşfetmeniz mümkün. Olympos’ta plan yapan misafirlerimize sıklıkla önerdiğimiz yerler. Videoyu bu anlamda bizler hazırlatmış olsak bu kadar güzel seçimler yapamazdık:)

 

Olimpos’a Gelmek İster misiniz ?

 

Sizleri videonun seyrine bırakmadan önce Olympos Butik Otel’in nisan ayında açılacağını, 2016 yaz sezonu için hazırlıklara şimdiden başladığını bildirmek isteriz. Olympos’ta uygun fiyatlarla hem ucuz hem de kaliteli bir tatil yapmayı mümkün kılıyoruz. Standartın üzerinde kaliteli odalarımız, açık büfe tarzında fakat yöresel lezzetler ile donatılmış yemeklerimiz, içinden çıkmak istemeyeceğiniz yüzme havuzumuz, nar ve portakal ağaçları ile bezenmiş bahçemiz, kamelyalarımız , hamaklarımız ve dahası Anadolu’ya has olan misafirperverliğimiz ile sizlere kapımızı açık tutuyoruz. Olympos Butik Otel müşteri memnuniyeti konusunda iddialı bir işletme ve bunu test etmek sizlere kalmış, bekliyoruz:) Bizlere iletişim sayfamızı kullanarak ulaşabilir, şimdiden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Videoyu Türkiye.net’in Facebook sayfasından aldık, bunu da belirtmiş olalım…

 

TURQUOISE from Piotr Wancerz / Timelapse Media on Vimeo.