Olympos Butik Otel 3500 metrekarelik alana kurulmuş ferah çevresiyle , portakal ve nar ağaçlarının ortasında sizleri bekleyen “hayal”in ismidir. Tüm yıl hayalini kurduğunuz tatil için Olympos’u seçmiş olmak doğru tercihlerin birincisi olup , Olympos Butik Otel‘i seçmiş olmak ise ikincisidir.

Olympos Butik Otel, Mitolojinin başlangıcı olarak bilinen Olympos Dağı’nın denize açılan vadisinde konumlanmış pansiyonlar içerisinde yüzme havuzu olan nadir pansiyonlardan birisidir.

Geniş bahçesindeki kamelyalarda nar ve portakal ağaçlarının kokusu eşliğinde huzuru bulacak , yılın tüm yorgunluğunu atacaksınız. Yine sizlere bahçemizde çadır kurabilme imkanı da sunuyoruz.

Olympos Butik Otel  profosyonel hizmeti amatör bir bakış açısı ile sizlere yansıtmaya çalışan bir işletmedir. Aile işletmesi olup , sıcak i samimi bir ortamda tatilinizi geçirmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.

Geniş ve ferah odalarımızda 24 saat sıcak su , tv bulunmaktadır. 2014 sezonunda yenilediğimiz işletmemizin oda sayısı artmıştır. Yeni inşa ettirdiğimiz odalar Olimpos’un ağaç evleri konseptine uygun, aynı zamanda konforlu ve lüks yapıda odalardır. Normalde küçük,dar  klübe şeklinde inşa edilen Olimpos ağaç evleri yerine daha geniş, ferah, içinde Led Tv bulunan, banyosu yine oldukça geniş rahat odaları hizmetinize girmiştir.

Bizi tercih etmeniz için  hergün daha fazla çalışıyoruz…