Olimpos Hafta Sonu 29 Dereceyi Gördü
Olimpos Hafta Sonu 29 Dereceyi Gördü

Olimpos nisan ayı ortasında  29 derece hava sıcaklığını gördü ve haliyle plaj tam dolu olmasa bile önemli ölçüde doldu. Hafta sonu hava sıcaklığının artmasını fırsat bilenler Olimpos plajına akın ettiler. Pansiyonlarda henüz nisan ayı olmasına rağmen doluluk oranı % 50-60 ları gördü.

Baharda Olimpos’a Üniversiteli Akını

Her baharda olduğu gibi bu bahar aylarında da Olimpos çevre üniversitelerde okuyan öğrencilerin akınına uğradı. Gündüz denizin tadını çıkaran öğrenci grupları akşamları ateş yakarak ateş başında eğlendiler. Her bahar başta Akdeniz Üniversitesi olmak üzere , Isparta, Konya, Denizli ve Bursa’dan öğrenciler grup olarak çeşitli organizasyonlar düzenleyerek Olimpos’a geliyorlar.

Baharın En Güzel Yaşandığı Yer :Olimpos

Olimpos geçen hafta Hürriyet Seyahat jürisi tarafından Akdeniz Bölgesi’nde baharın en iyi yaşandığı yer olarak seçildi. Listede Kaş – Kaputaş Plajı ve yine Antalya çevresinde yerler mevcut. Listenin ilk sırasında ise Olimpos tartışmasız olarak yerini aldı. Olimpos yılın her mevsiminde güzel muhakkak ama bahar aylarında ayrı bir güzel. Sizde baharı hissetmek istiyorsanız Olimpos’u nisan – mayıs aylarında ziyaret edebilirsiniz..