Mavi mi istersiniz, yeşil mi ?
Mavi mi istersiniz, yeşil mi ?

Olimpos bu iki renge aşık insanların buluşma noktası olmaya devam ediyor. Mavi, yeşil ve tarih. Tamamı ve daha fazlası Olympos’ta sizleri bekliyor…

 

Akdeniz denince akla genelde mavi gelir. Hayallerin ötesinde mavinin tonları her bir yerdedir. YYeşil denince ise aslında ilk olarak akla Karadeniz gelir ama Akdeniz’in yeşili de ayrı güzeldir.Olympos bu iki rengin farklı tonları ile buluştuğu bir hayaldir. Hayal kadar güzeldir, hayalimsidir çünkü Olympos’ta geçireceğiniz bir kaç gün sonrası uzun bir süre etkisinden çıkamazsınız ve bir hayali yaşamış olmanın tatmini ruhunuzda dolaşır.

Olympos sıradan güzel bir yer değildir , Olympos özel bir güzelliktir ve dahası bu güzellik insanoğlu tarafından henüz talan edilmemiş ve kirletilmemiştir. Aksine Olympos’ta doğaya saygı duyan bir irade hakimdir. BU mantıkla konaklama için yapılan tesisler çoğunlukla bungalov tarzında ağaç evlerdir. İhtiyaçlar düşünülerek inşa edilen tesisler doğayı bozmayacak bir anlayış ile şekillenmiştir.

Olympos lüks, her şey dahil çılgınlığı, beş yıldızlı tatil köyü gibi konseptleri arayanlardan ziyade mütavazi, doğayı hissetmek isteyenlerin tercih ettiği bir güzellik birikimidir.

Olympos Pansiyon tüm bu anlatılanları hissedeceğiniz özel bir mekan olarak sizleri bekler…