Doğayı Kucaklayın
Doğayı Kucaklayın

Konuya girmeden önce şunu belirtelim ki Olympos’ta tatil çok ucuz bir kavram. Türkiye’nin diğer tatil yörelerine kıyasla oldukça komik paralara Olympos’ta mis gibi bir tatil yapmak mümkün. Konuya başlık üzerinden devam edecek olursak veya Olympos’a gelin doğa sizi kucaklasın. Tatil kavramı kişiden kişiye değişir. Kimisi tatilini uyuyarak geçirmek ister, kimisi yeni yerler keşfetmek ister, bazısı denize girmek kumsalda güneşin tadını çıkarmak isterken kimisi ağaçlar altında serin ve sessiz bir köşede kitabını okumak ister. Olympos’u diğer tatil yörelerinden ayıran ise tatile bakış açınız ne olursa olsun her kesimin isteklerine cevap verebilmesidir.

Akdeniz sahili boyunca çok az koy Olympos’un denizine eşdeğerdir. Caretta carettaların yumurtlama sahası olan Olympos sahili sit alanıdır ve bu yüzden kirlenmemiştir. Deniz sevenler için Olympos bulunmaz bir cennettir. Kültür turizmine ilgi duyanlar için Likya Antik Kenti Olympos sahiline giden yolda sizi tarihi bir yolculuğa çıkarmak için bekler. Doğa sevenler için ise Olympos zaten bozulmamış bir cennettir. Adrenalin tutkunlarına özel tırmanış, atv ler ile safariler ve Adrasan’dan veya Tahtalı Dağı’ndan yamaç paraşütü alternatifler arasındadır.

Olympos dünyanın en uzun yürüyüş rotalarından birisi olan Likya Yolu’nun en keyifli güzergahlarından birisidir. Bu özelliği ile yürümeyi sevenlerin buluşma ve dinlenme noktasıdır. Dünya çapında ün salış olan ağaç evler tam da Olympos’un dokusuna uygun konaklama sağlar. Ahşaptan inşa edilmiş olan küçük bungalovlar doğal olmakla birlikte kliması televizyonu duş ve tuvaleti ile doğal olmakla birlikte sizlere konforlu bir dinlenme ortamı sağlar.

Olympos Butik Otel yaklaşık 3500 metrekare alana kurulmuş bir tesistir. Hem bungalov tarzı ağaç evler hem de otel konseptinde odaları mevcuttur. Tüm odalar Olympos standartlarının üzerinde bir konfora sahiptir. Yüzme havuzu, geniş bahçesi, nar ağaçları içinde kamelyaları ve hamakları ile keyifli, doğa içinde, sakin bir tatil ortamı Olympos Butik Otel’de sizleri bekler. Açık büfe ve akşam yemekleri bol çeşitleri ile damaklarınızı şenlendirir.

Olympos sizlere anlatılanlardan saha renkli zamanlar sunacaktır. 2017 sezonunda fiyatlar oldukça makul. Kendinize bir güzellik yapın ve kaçın gelin..