Olympos’ta ki Eviniz
Olympos’ta ki Eviniz

Olympos Pansiyon Antalya’nın o muhteşem güzellikte bulunan eşsiz doğası içerisinde 3500 metrekarelik büyük bir alana kurulmuş, şehrin gürültü ve kirliliğinden uzakta, meyve bahçeleri ile donanmış bir orman içerisinde sizleri beklemektedir.

Çeşit çeşit çiçeklerin kokuları ile mest olacağınız, tatilinizin hiç bitmesini istemeyeceğiniz, deniz ve ormanın buluşma mekânı olan bu yere sizleri bekliyoruz. Pansiyonumuzun sizin sevdiklerinizin güvenli, neşeli ve sağlıklı bir tatil yapabilmeniz için hazırlanmış, geniş sosyal tesisleri içerisinde, harika ve sıcacık mimarisinin size verdiği rahatlığı ve konforu hayal edemeyeceksiniz. Olympos Pansiyonun size sunmuş olduğu muhteşem doğa güzellikleri arasında Olympos Dağı’nın eteklerinden denize doğru açılan vadisinde, sevdikleriniz ile birlikte romantik ve tadına doyum olmaz günlen geçilebileceksiniz. Geniş bahçelerimiz içerisinde yer alan Portakal ağaçlarını, özel hazırlanan kamelyalar eşliğinde doğa ile baş başa vakit geçirebileceksiniz.

Olympos Pansiyon içerisinde özel mimari ile işlenerek müşterilerin hizmetine sunulan özel Ağaç Evler ile doğa içerisinde sessiz ve sakin bir ortamda buluşacak, İşlerinizin ve yaşam içindeki bütün stresi unutarak bir gün geçireceksiniz. Olympos Pansiyonun simgesi haline gelen Ağaç Evler ile doğanın bütün kokusunu ve o muhteşem güzelliğini içinize oksijen gibi çekeceksiniz.

Bir tarafı deniz bir tarafı orman içerisinde, bozulmamış doğası, taptaze havası, doyumsuz manzarası ile yapılacak tüm aktivitelere katılabilir, aileniz ve sevdikleriniz ile doyumsuz ve özlemini duyduğunuz tatilinizi yaşayabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan tekne turlarına katılabilir. Eşsiz güzellikteki denizin maviliğini isterseniz doğanın yeşili ile birlikte yaşayabilirsiniz. Tekne turları ile denizde güneşin doğuşu ve batışını izleyebilir. Romantik ortamlarda sevdikleriniz ile birlikte daha önce görmediğiniz güzellikte doğa olaylarına şahitlik edebilirsiniz.

Sizin için özel hazırlanan yüzme havuzlarımızda, tüm bir yılın stresini atabilir. Sevdikleriniz ile birlikte çok mutlu dakikalar yaşayarak harika zamanlar geçirebilirsiniz. Havuz başı aktivitelere katılabilir, sabaha kadar açık olan barı ile havuz keyfinize doyumsuz anlar katabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte havuz başında müzik eşliğinde her türlü oyun ve aktiviteler alarak ailenize hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenliği ve huzurlu bir ortam için hazırlanan tesislerimizde, iş hayatının ve hayata dair tüm streslerden uzak, doğa ile sizlerin buluştuğu bu farklı ortamda buluşabilir. Müşteri memnuniyeti için her türlü dizayn ve mimarilerin özel olarak işlenerek yapıldığı tesisimizde, unutulmaz ve asla tatilinizin bitmesini istemeyecek derecede sonsuz sınırda hizmetlerimiz verilmektedir.