Olympos Pansiyon 2015 Yaz Sezonuna Hazır
Olympos Pansiyon 2015 Yaz Sezonuna Hazır

Olympos Pansiyon sizlere sadece yaz sezonunda hizmet veren bir işletmedir. Her yıl mayıs başında açılan işletmemiz ekim ayı sonunda kapanmaktadır. Bu yıl da her baharda olduğu gibi sıkı bir hazırlık sürecine girdik ve sizlere eksiksiz, sorunsuz bir tatil sunabilmek için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bütün odalarımızı elden geçirdik, alt yapımızı sorunsuz bir duruma getirdik. Havuzumuz temizlendi ve dolduruldu. Tüm pansiyon baştan sona yenilendi.

Hazırız :)

Olympos Pansiyon , Olimpos’ta faaliyet gösteren diğer işletmelerden farklı bir anlayışla hizmet veriyor. Ağaç evler mantığından kopmadan ama daha geniş odalara sahip olan Olympos Pansiyon, doğallığı kaybetmeden ama konfordan da ödün vermeden sizlere hem doğaya saygılı , hem lüks bir konaklama imkanı sağlıyor. Geniş, ferah odalar tamamen ahşap olmakla birlikte içinde yine oldukça geniş banyoları, LED büyük ekrak TV , wifi gibi rahatlıkları da beraberinde sunuyor.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin açık büfe olduğu işletmemizde mutfağa giren hemen hemen tüm ürünler natural ve üreticisinden temin ediliyor. Bir çoğu kendi seralarımızdan toplanmış sebzeler yemeklerde kullanıyor. Sabah kahvaltılarında sizlere sunduğumuz yeşillikler ise hemen yanı başınızda ki bahçemizden. Yani sizlere doğanın içinde geçireceğiniz bir tatil vaat ediyoruz. Nar bahçeleriyle dolu
bahçemiz içinde inşa ettiğimiz kamelyalarda dinlenip, hamaklarda deliksiz uyku çekebilirsiniz. 24 saat açık havuz ise denize gitmeye üşenenler için harika bir alternatif.

 

Olympos Pansiyon 2015 yaz sezonunu açtı, bekleriz…