Olympos ile Tanışmak IV
Olympos ile Tanışmak IV

Olympos‘ta gerek gündüz , gerekse gece yapılabilecek o kadar çok şey var ki Olympos Pansiyon’un işletmecisi ile oturup bir plan yapmayı uygun bulduk. Bizlere birkaç farklı alternatif sundu.

Yolun yorgunluğunu atmak ve biraz dinlenmek için İlk günümüzü pansiyonda geçirdik. Hava oldukça sıcak olmasına rağmen kamelyalar gayet serindi ve yaz sıcağında biz çay keyfi yaptık. Öğlenden sonra ise havuzun tadını çıkardık. Günün nasıl geçtiğini anlamadık diyebiliriz. Akşam yemeği sonrası hemen Olympos Pansiyon’un 50 metre ötesinden müzik sesleri gelmeye başladı. Olympos’ta geceleri eğlenmek için gidebileceğiniz birçok farklı mekan bulunmakta. Canlı müziğin yanı sıra disko tarzı yerlerde mevcut. Daha kalabalık ve kapsamlı bir disko tecrübesi yaşamak istiyorsanız araç ile 20 dakika süren bir Kemer yolculuğu sonrası çok büyük eğlence mekanlarını tercih edebilirsiniz.

Eski Yeni isimli mekanda sabaha kadar çok kalite müzik yapan bir grubu dinledik ve eğlendik. Daha birinci günümüzde kesin olarak algıladığımız şey ise Olympos’a gidecekseniz en azından 4-5 gününüzü ayırmalısınız…