Olympos Butik Otel 2016 Sezonu için Hazır
Olympos Butik Otel 2016 Sezonu için Hazır

Her yıl kapasitesini ve alt yapısını büyüten Olympos Butik Otel 2016 yaz sezonunda sizlere eksiksiz hizmet verebilmek adına hazırlıklarına kış aylarında başladı ve nisan ayı itibariyle her açıdan hazır vaziyette sizleri bekliyor olacak. Bahar aylarında özellikle üniversite öğrenci gruplarına ağırlıklı hizmet veren otelimiz 2,3 ve 4 kişilik odaları, zengin açık büfe mutfağı ile Olympos’ta tercih edilecek kaliteli işletmeler arasındadır.

Bünyesinde hem ağaç evler hemde otel odası şeklinde odalar bulunan otelimiz hizmet kalitesi bakımından Olympos’un en iyileri arasındadır. Özellikle delüks oda arayan misafirler için Olympos Butik Otel doğru adres olmaktadır. Odalar 20 metrekare olarak tasarlanmış, geniş, ferah, içlerinde LCD Tv , saç kurutma makinesi, duş -wc , 24 saat sıcak su, klima bulunmaktadır. Yataklardan çarşaflara tüm malzeme birinci sınıf olarak tercih edilmiştir. Otel odası şeklinde olan odalarda Olimpos mantığından uzaklaşmamak adına ahşaptan inşa edilmiştir.

Olympos Butik Otel tüm bu saydığımız özellikleri sayesinde sizlerin takdirini kazanmış bir işletmedir ve bizler bu memnuniyetin devamı adına her sene kış aylarında otelin kapalı olmasından yararlanarak eksiklerimizi tamamlıyor, otelin eskiyen ve tamir isteyen alt yapısını düzenliyor, üste sizlere ek tesisler ve hizmetler sunuyoruz.

Bu yaz sezonu için Olympos’ta tatil planınız varsa otelimizin görsellerini incelemeden karar vermeyin…