Olimpos’a Tatile Gitsem Kız Düşürebilir miyim ?
Olimpos’a Tatile Gitsem Kız Düşürebilir miyim ?

Düşüremezsin.

Öncelikle kız düşürülen bir şey değildir, bunu anlamak lazım ve eğer sen bu soruyu google yazıp aradıysan ve bu makaleye denk geldiysen senin düşürebileceğin yegane şey, eğer varsa böbrek taşı olabilir. Ama yine de durumdan bir nebze bahsedebilir, Olimpos hakkında fikirler verebiliriz.

Olimpos özellikle gençler için efsane olmuş, anlatılmakla bitmeyen, gidenlerin bin tane story, beş bin tane fotoğraf paylaştığı, gündüzleri huzurdan doğallıktan ölüyoruz, akşamları ise ortamlara akıyoruz kopuyoruz geyikleri çevirdiği güzide bir tatil beldemizdir. Üniversite öğrencilerinin müslümanlara farz olan hac görevinin benzeri şekilde olaya baktıkları gözümüzden kaçmış değildir. Eğer üniversite okuyorsa muhakkak bir kez Olimpos’a gitmesi gerektiği düşünenlerin oranını % 95 olarak belirledik. Kalan % 4 ise genel olarak pek düşünmeyenler. Olimpos böylesine efsane olmuş, bir yer. Konuya dönecek olursak, Olimpos bu derece gençlerin yoğun olduğu bir yer ise neden kız düşüremem sorusu yine kafalarda belirir. Cevabı ise aslında basittir. Bu soruyu soruyorsan sen zaten baştan kaybetmişsin. Yineliyoruz, kız düşürülen bir meta değildir. Kadınlar aynı erkekler gibi insandır. Eğer sen amacına direk seksi koymak yerine normal insan gibi davranır, iletişim kurarsan bu durumda karşı cins sana kötü davranmayacaktır. Özellikle tatil zamanlarında bünye gevşer, insanlara yönelik ön yargılar azalır. Bu da normal şartlarda merhaba dediğin bir kadından “hayırdır sen ?” bakışı almak yerine, karşılığında merhaba  cevabı alabilmen demektir. İşte bu noktadan sonrası senin kapasitenle ilgili bir durumdur. Yani Olimpos’a gelen kadınlar “hadi geldik, bizi birileri düşürsün” şeklinde bir mantığa sahip değiller. Bu bakımdan olaya kız düşürmek mantığı ile yaklaşmak yerine insan gibi yaklaşıldığında insan gibi tepkiler almanız muhtemeldir.

Olimpos ismi efsaneler arasında olan bir tatil beldesidir demiştik. Gerçekten de görülmeye değer bir ortamdır. Meşhur olmuş ağaç evleri , hemen her işletmede olan bahçeler, kamelyalar, denize ulaşmak için içinden geçilen antik kent ve doğası ile size tasvir edilenden fazlasını sunan bir yerdir. Ortamı sıcaktır, eğlencelidir. Çok farklı kesimlerin aynı ortamlarda eğlenebildiği ülkemizdeki çok az tatil yöresinden birisidir. Kolay kolay kimse kimsenin işine, kıyafetine, dünya görüşüne karışmaz. Tüm bunlar bir araya geldiğinde özgür, mutlu, eğlenceli bir ortam ortaya çıkmıştır.

Olympos Butik Otel’in web sayfasında yayına aldığımız bu yazıda sizlere Olimpos’tan bir nebze bahsetmek, Olimpos’u anlatmak istedik. Siz siz olun kadınlara düşürülecek bir meta gibi bakmayın. Amacınız seks ise onu amaç olmaktan çıkarın, seks zaten kendiliğinden gelecektir. 8 milyar insan varsa bunlar mitoz bölünme ile olmadı, birileri birileriyle seviştiği için oldu. Bakış açınızı değiştirin, mutlu olun ve eğer hala değiştirmiyorsanız alttaki kısa video size gelsin..