lympos Pansiyon Yeni Ağaç Evleri ile Büyüyor
lympos Pansiyon Yeni Ağaç Evleri ile Büyüyor

Olympos Butik Otel 2017 Yaz Sezonunda Sizleri Ağırlıyor

Olympos Butik Otel 2017 yaz sezonunda sizlerin hizmetinde yoğun bir sezon geçiriyor. Sizlerin yoğun ilgisi sayesinde doluluk oranlarımız % 100 lerde dolaşıyor ve bu durum bizleri mutlu ediyor. Sizlere eksiksiz hizmet verebilmek adına tüm ekibimiz yoğun bir şekilde 7/24 çalışmakta..

Olimpos Ağaç Evler’e farklı bir bakış

Olimpos ağaç evler konusunda dünyada söz sahibi bir belde. Bungalov tarzı doğal konaklama ortamlarına sahip bir yer. Olympos Butik Otel buna ek olarak ağaç evler konseptine bağlı kalmak şartıyla hem doğal hem de konforlu odalar hazırladı. Geçtiğimiz yıl pilot çalışmasının yapıldığı yıl oldu ve misafirlerimiz yeni ağaç evleri çok sevdi. İçinde geniş ekran LED Tv , wifi , lüks banyo – wc bulunan , ferah , geniş odalar adeta kapışıldı. Doğal ortamı bozmadan inşa ettiğimiz ağaç evler konfor konusunda taviz verilmeden yapıldı ve bu hali ile çok tercih edildi. 3500 metre kare alanı ile Olimpos’un en geniş alana sahip işletmelerinden birisi olan Olympos Butik Otel bu konuda ki avantajını da kullanarak nar bahçesi içerisinde birbirine çok yakın, sıkışık ağaç evler yerine daha ferah, rahat edilen ağaç evler ile 2017 yaz sezonunda sizlere hizmet veriyor.

Olimpos’ta 24 saat açık yüzme havuzu – havuz bar

Olimpos‘un çok az sayıda havuzlu işletmesinden birisi olan Olympos Butik Otel bu konuda da sizlerin tercih sebebi oldu. Bakımları düzenli olarak yapılan büyük yüzme havuzumuz denize gitmeye üşenen misafirlerimiz için ekstra güzel bir ortam sağladı. Özellikle sıcak yaz gecelerinde 24 saat açık havuz- bar ile misafirlerimiz sabahın ilk ışıklarına kadar havuzda eğlendi, sıcak geceleri havuzun serinliğinde sabaha kavuşturdu.

Her Yıl Daha Kaliteli Hizmet Vizyonu

Olympos Butik Otelgün geçtikçe büyüyen ve zenginleşen alt yapısı ile 2015 sezonunda daha da iddialı bir şekilde sizlerin huzuruna çıkıyor. Fiyat açısından çok farklı olmayan ama hizmet ve tesis açısından en lüks olma gayreti içerisindeyiz. Olimpos’un yüzme havuzlu , kaliteli , sizleri eğlendirmeye ve mutlu etmeye odaklı mekanı ; Olympos Butik Otel 2017 yaz sezonunda da sizlerin gözdesi olmak istiyor…