Antalya Rent a Car ile Olympos’a Gelmek Çok Kolay
Antalya Rent a Car ile Olympos’a Gelmek Çok Kolay

Olympos‘a gelmenin bir çok yolu var. Antalya’ya uçak veya otobüsle geldikten sonra otogardan Olympos minibüslerine binip önce Olympos Kavşağı’na oradan da Olympos’a gelebilirsiniz. Ayrıca biraz maliyetli olmakla birlikte kolay olan yolu izler bizi ararsınız sizi havaalanı veya otogardan alır transfer hizmeti veririz.

Ya da Antalya’ya geldiğinizde Antalya Rent a Car‘dan bir araç kiralar onunla gelirsiniz. Sayısız marka ve modelde kiralık araçtan birini seçmeniz yeterli. Olympos Pansiyon ismi ile kiralama yaptığınızda firma size ekstra indirim uygulayacaktır. Böylece tüm tatiliniz boyunca altınızda arabanız ile rahatça gezip tozabilir, çevreyi keşfedebilirsiniz. Minibüslere bağımlı olmadan dilediğiniz saatte dilediğiniz yere gidebilmek tatilinize artı olarak mutluluk katacaktır. Olympos Pansiyon ile anlaşmalı firma olan Antalya Rent a Car sizlerden depozito veya boş senet istemeden sadece kontrat doldurarak çok kısa bir işlem sonrası seçtiğiniz kiralık aracı teslim edecektir. Arabanızı ister havalimanından teslim alın ister otogardan ek bir ücret ödemenize gerek olmayacak. Olympos Pansiyon ile yapılan anlaşma gereği şehir içinde dilediğiniz herhangi bir yerden kiraladığınız arabayı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Antalya Rent a Car’ın tüm araçları rent a car kaskoludur. Böylece istenmeyen ama olası bir kaza durumunda cebinizden tek kuruş çıkmayacaktır, yeter ki siz iyi olun. Yine piyasadaki merdiven altı iş yapan rent a car firmalarının sık yaptığı arabanın sağına soluna bir kulp uydurup sizlerden ek ücret sızdırmak gibi güven vermeyen durumlarla karşılaşmazsınız.

 

Kısaca Olympos Pansiyon her konuda sizleri en ince detayına kadar düşünüyor ve sizleri mutlu etmek için çalışıyor.

 

Antalya Rent a Car’a ait kiralık araç fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz : Antalya Kiralık araç Fiyatları