2017 Yaz Sezonu Hazırlıkları Sürüyor
2017 Yaz Sezonu Hazırlıkları Sürüyor

Her yıl yaz sezonu sonunda bir sonraki sezon için daha kaliteli hizmet sunabilmek için otelimizi kapatıyoruz ve bakıma sokuyoruz. Sezon boyunca not aldığımız eksiklerimizi tamamlıyor ve bahar aylarında sizlere bir önceki yıldan daha üst düzey imkanlar geliştiriyoruz. Kışın etkisini azalttığı ve baharın hissedildiği bu günlerde Olympos Butik Otel’de  revize çalışmaları tam hız sürüyor.

Olympos Butik Otel Olimpos’ta yer alan işletmelerin bir çoğundan hada lüks ve konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Antalya Olimpos ağaç evler mantığından ayrılmadan ama konfordan da ödün vermeden konaklama yapabileceğiniz lüks özelliklerde odalara sahiptir. Her yıl verdiğimiz hizmetlere yenilerini eklemekteyiz. Amacımız hem doğa içinde sessiz huzurlu hem de lüks bir tatil ortamı, konaklama ortamı sizlere sunabilmektir. Havuzumuz, içinde LED Tv ler, saç kurutma makinesine kadar düşünülmüş konforlu odalar, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği ve daha bir çok imkan Olympos Butik Otel’de mevcuttur.

Nisan ayı ortalarında açmayı planladığımız otelimizde bugünlerde tüm odalar elden geçiriliyor ve sezonda sizlere eksiksiz, sorunsuz tatil yapabilmeniz adına emek sarf ediliyor.

Antalya Olimpos ağaç evler dendiğinde Olympos Butik Otel akla gelmeli..